27 mei 2020
Podcast 14: Hoe organiseer je sportevenementen in de nieuwe sportsamenleving?

Welke alternatieve, virtuele evenementen ontstonden er door de corona maatregelen? En hoe kijken organisatoren naar de toekomst van commerciële sportevenementen? Sportmarketingbureau Yellow Jersey praat hierover in hun podcast met onder andere Le Champion Algemeen Directeur Ron van der Jagt.
Leuk voor alle sportliefhebbers en voor de professionals in marketing, communicatie, strategie, innovatie en leiderschap. “Sportevenementen worden hard geraakt door de coronacrisis. Hoe blijf je als organisatie in beweging wanneer alles noodgedwongen stil staat?” De club is ook nu ‘alive and kicking’. Hoe? Dat hoor je hier.
Deel dit bericht
Le Champion membership
HAAL MEER UIT IEDER EVENEMENT
Word onderdeel van de community en profiteer van exclusieve voordelen, voorinschrijvingen en kortingen op tientallen evenementen per jaar.
Al meer dan 18.000 members profiteren van exclusieve voordelen
LE CHAMPION app
Mis niets met de Le Champion app



