19 sep 2024

Gemeente Zaanstad onderscheidt Jan Willem Mijderwijk met erepenning

Jan Willem Mijderwijk heeft vanmiddag uit handen van burgemeester Jan Hamming de erepenning van de gemeente Zaanstad ontvangen. 

Op zijn eigen afscheidsreceptie in de foyer van het Zaantheater werd de event manager van de NN Dam tot Damloop verrast met deze mooie gemeentelijke onderscheiding. Na ruim 21 jaar werkzaam te zijn geweest bij Le Champion staat Jan Willem aan de vooravond van zijn vertrek bij onze sportorganisatie. Hij is onder meer jarenlang event manager van de Damloop by night en NN Dam tot Damloop geweest. Dit weekend is hij voor het laatst in die rol actief.

Gemeente Zaanstad spreekt met de erepenning zijn waardering uit voor de grote bijdrage die Jan Willem tijdens zijn dienstverband bij Le Champion geleverd heeft aan het Dam tot Dam Weekend. De evenementen trekken tienduizenden sporters en toeschouwers naar Zaandam en omgeving en zijn voor de gemeente Zaanstad van grote waarde.

Foto: Bart Homburg

Deel dit bericht

Le Champion membership

HAAL MEER 
UIT IEDER EVENEMENT

Word onderdeel van de community en profiteer van exclusieve voordelen, voorinschrijvingen en kortingen op tientallen evenementen per jaar.

Al meer dan 18.000 members profiteren van exclusieve voordelen

LE CHAMPION app

Mis niets met de 
Le Champion app