Nieuws /

De 4e en laatste Warming Up Loop zit erop!

De laatste Warming Up Loop van dit seizoen zit erop! Veel enthousiaste hardlopers hebben zichzelf klaargestoomd voor het nieuwe hardloopseizoen. Hieronder zie je de uitslagen van de laatste warming up. Op deze pagina kun je lezen hoe Sjaak Betjes het heeft ervaren, en of hij klaar is voor de Dam tot Dam… 

 

4e WUP-loop jeugd 06-09-2017

Klassement WUP 2017

Uitslag 4e WUP 06-09-2017

 

Uitslag 7,5 km:

 

Heren

1     Marijn Buijtendorp                Zaandam                            26.48 min

2     Alex Bouwmeester                 Zaandam                            27.04 min

3     Eric Kalhs                                Akersloot                            27.12 min

 

Dames

1     Ilonka Betjes                             Krommenie                       31.04 min

2     Sanne Bakker                           Beverwijk                           31.26 min

3     Katia Ganda                              Zaandam                            31.44 min

 

Uitslag 1600 meter

 

Meisjes

1     Luna de Bruin                           Wijk aan Zee                    5.36 min

2     Fleur van Leeuwen                   Zaandam                          6.52 min

3     Emma van Leeuwen                 Zaandam                           7.46 min

 

Jongens

1     Thijs van der Velde                 Heemskerk                        6.24 min

2     Rens Denneman                      Heemskerk                        6.29 min

3     Jos van der Velde                    Heemskerk                        6.37 min

 

 

Eindklassement na 4 Warming Up lopen

 

Heren senioren

1     Marijn Buijtendorp                 Zaandam                             26 punten

2     Bart Mangnus                          Koog a/d Zaan                   25 punten

3     Jeroen Akerboom                   Zaandam                             24 punten

 

Heren masters 1

1     Jos Jacobsen                            Westzaan                             29 punten

2     Eddy van Leeuwen                 Zaandam                              29 punten

3     Edwin Deumers                      Assendelft                            23 punten

 

Heren masters 2              

1     Edwin Aardenburg                 Heemskerk                           30 punten

2     Eric Kalhs                                 Akersloot                              28 punten

3     Louis Dam                                Assendelft                             25 punten

 

Heren masters 3

1     Jaap Velserboer                      Assendelft                              30 punten

2     Henk Blokker                         Heemskerk                             26 punten

3     Hans van Urk                          Oostzaan                                25 punten

 

 

Dames senioren

1     Anne Weeber                           Velsen Zuid                            29 punten

2     Marlou Remeeus                    Haarlem                                  27 punten

3     Esmee Bakker                         Beverwijk                                23 punten

4     Annemarie Crok                     Heemskerk                             23 punten

 

Dames masters 1

1     Katia Ganda                              Zaandam                                 30 punten

2     Hannie Jager                            Zaandijk                                  27 punten

3     Joyce de Roo                            Zaandam                                  25 punten

 

Dames masters 2

1     Ilonka Betjes                            Krommenie                               30 punten

2     Sandra Heijnen                      Beverwijk                                   26 punten

3     Nicolet Zwaan                         Santpoort Noord                      25 punten

 

1600 meter

 

Meisjes

1     Luna de Bruin                         Wijk aan Zee                                30 punten

2     Fleur van Leeuwen                Zaandam                                       27 punten

3     Emma van Leeuwen              Zaandam                                       24 punten

 

Jongens

1     Thijs van der Velde                Heemskerk                                   30 punten

2     Rens Denneman                    Heemskerk                                    27 punten

3     Jos van der Velde                  Heemskerk                                    25 punten

 

Mis niets en schrijf je in op de nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief