Luik-Bastenaken-Luik 2007
Alle beroemde hellingen

zaterdag
11 augustus

In de 235 kilometer lange klassieker zijn vrijwel alle beroemde hellingen opgenomen die ook door de profs worden aangedaan.
Daarnaast is het mogelijk routes van 130 en 170 kilometer te fietsen. Ook deze afstanden bieden de nodige uitdaging en geven de deelnemers volop de gelegenheid te genieten van de entourage rondom deze tocht.

Hoewel het zwaarste gedeelte zich zowel bij de 170 als bij de 235 kilometer in de laatste tachtig kilometer bevindt, is er zeker geen sprake van een 'vlakke' aanloop. Dit gedeelte dient dan ook niet onderschat te worden!
Voor de 130 kilometer geldt dat deze zich na de splitsing met de andere afstanden vlak voor de Rosier weer bij hen voegt.

Omdat veel deelnemers volgwagens op het fietsparcours als hinderlijk ervaren, is hiervoor een speciale omleidingsroute gemaakt. Deze brengt de bestuurders regelmatig weer bij de fietsers.

In geval van pech kan een beroep worden gedaan op één van de op de route aanwezige materiaalwagens of posten van de organisatie.